Gjeni një profesionist!
Gjeni ose postoni vende pune!

Platforma Profesionist.al ju mundëson të kërkoni për profesionistin që ju duhet dhe të punësoni kandidatin më të mirë. Gjithashtu, ju mund të publikoni njoftime pune si punëdhënës, dhe të gjeni vende pune si punëkërkues!

Kujdesi i Shtëpisë

Rezervoni nje pastrim tani! - Pastruese Shtepie Tirane
Pastruese Shtepie - Pastrim Shtepie

Fillon nga 200 Lekë

8 Bojaxhi ne Tirane - Lyerje Apartamenti, Stukime, Patinime
Bojaxhi ne Tirane - Lyerje Apartamenti, Stukime, Patinime

Fillon nga 700 Lekë

Femijet dhe Kujdesi

Te duhet dado per femije - Kujdestare per femije Tirane?
Dado per femije - Kujdestare per femije

Fillon nga 30 Euro

Sherbime per shtepine

Hidraulik ne Tirane - Instalime Hidraulike
Hidraulik ne Tirane - Instalime Hidraulike

Fillon nga 500 Lekë

Ju duhet nje elektricist ne Tirane? - Riparime dhe Instalime Elektrike
Elektricist ne Tirane - Riparime dhe Instalime Elektrike

Fillon nga 700 Lekë

Te moshuarit dhe kujdesi

Te duhet kujdestare per te moshuar? - 7 Kujdestare ne Tirane
Te duhet kujdestare per te moshuar? - Kujdestare ne Tirane

Fillon nga 149 Euro

Sherbime me qera

Makina me qera - Gjej makine me qera ne Tirane, Rinas, etj.
Makina me qera - Gjej makine me qera ne Tirane, Rinas, etj.

Fillon nga 1,000 Lekë

Kurse te gjuheve te huaja

Kurs Italisht Online - Meso Italisht nga Shtepia - Cmime konkuruese!
Kurs Italisht Online - Meso Italisht nga Shtepia

Fillon nga 99 Euro

Kurs Gjermanisht Online - Niveli A1-B2 Gjermanisht
Kurs Gjermanisht Online - Meso Gjermanisht

Fillon nga 149 Euro

Lista e Njoftimeve të Punës

Kerkohet Shofer(Furnitor)
Mali robit, Durres - 50,000 Lekë

Kompania "Tropico Albania" kerkon te punesoje shofer me patente Klasi B ose C per zonen e Malit te Robit. Ben ndarjen sipas porosive te klienteve ne magazine. Ben s…

Profesioni: Shofer( Furnitor) - Arsimi: Gjimnaz
Kerkohet punetor me ose pa eksperince ne fushen e kornizave dhe te neon led
Koder Mezez, rrg. Ligozez, Tirane - 60,000 Lekë

Printerior kerkon punetor me ose pa eksperince ne fushen e kornizave dhe te neon led  Proceset: - prerje te ristelave me sharre - ⁠bashkimin e kendeve me paisje joiner

Profesioni: punetor - Arsimi: E paspecifikuar
TECHNICAL DEPARTMENT
12 Gatling Street, Grassendale Park, Liverpool,, Durres - 7,000 Euro

Roustabouts / Roughnecks, Welders / Mechanics, Rig Operators / Drillers, Engineers (petroleum and mechanical) Health and safety officer, Superintendent SMP, SMP Supervisor, Document Controller Cle…

Profesioni: Oil & Gas - Arsimi: E paspecifikuar
Tirane, ENZO ATTINI kerkon te punesoje EKONOMISTE (full time) Paga. 60000 lek
sheshi Wilson ne bllok, Tirane - 0 Lekë

ENZO ATTINI kerkon te punesoje nje EKONOMISTE (full time) KËRKESAT E PROFILIT: 1-Te kete mbaruar fakultetin ekonomik. 2-Te kete eksperience pune si ekonomiste.

Profesioni: EKONOMISTE (full time) Paga. 60000 lek - Arsimi: E paspecifikuar
Eksperte ne rritjen dhe menaxhimin e tik tok-ut. (vajze) TURNI 2
sheshi Wilson ne bllok Tirane, Tirane - 0 Lekë

EKSPERTE NE RRITJEN DHE MENAXHIMIN E TIK TOK-UT. (vajze) TURNI 2 KËRKESAT E PROFILIT: - TURNI 2 - Të kete eksperience dhe portofol punesh te sukseshem ne …

Profesioni: Eksperte ne rritjen dhe menaxhimin e tik tok-ut. (vajze) TURNI 2 - Arsimi: E paspecifikuar
Shiko të Gjitha Njoftimet e Punës

Lista e Udhëtimeve Turistike

€ 50 / per person
  • 2 Ditë / 1 Natë
  • Meteora, Kallabaka, Ja…

Udhetim ne Meteora (Janine - Kallabaka - Meteora)

Udhëtoni drejt një vendi të magjishëm i cili do t'ju bëjë të mos doni që të largoheni më! Kjo është magjia që të ofron Meteora!

Shiko të Gjitha Ofertat Turistike